«Правий сектор» та "УНА-УНСО" звільнили приміщення Рівненської ОДА

  «Правий сектор» та УНА-УНСО звільнив приміщення Рівненської облдержадміністрації, яку утримували від 23 січня.

   

  Активісти погодились вийти з держустанови на прохання новопризначеного голови ОДА від народної ради  Михайла Кирилова. Учасники народного віче створили живий коридор і під оплески провели «Правий сектор» та  УНА-УНСО з держустанови. Вже потому усі взялися розбирати барикади поблизу будівлі ОДА. Мішки зі снігом поки не прибиратимуть, кажуть коли потепліє він розтане. Самі представники радикальних сил кажуть, акцію продовжуватимуть вже на своєму євромайдані.

  Ярослав Гранітний, в.о. командира «Народної самооборони»: «Ми не зовсім здаємо приміщення, ми переходимо в інший формат. На даний момент ми залишаємо революційний штаб на 2 поверсі 221 кабінет який буде діяти постійно. Якщо будуть якість сигнали не зрозумілі, моментально зберуться хлопці».

  Андрій Логащук, громадський активіст: «Тут віднині буде чергування не в військовому порядку а більш легітимна сторона, бо дійшли порозуміння і з опозиційними і провладними фракціями об’єднаннями з правим сектором, тобто тепер ми маємо народну владу принаймні ми наблизились до цього моменту ближче».

  Попередній матеріал
  Сьогодні депутати Європарламенту збираються ухвалити жортску резолюцію щодо подій в Україні
  Наступний матеріал
  Чиновники вимагають повернути приміщення Львівської ОДА
  Теги:
  Loading...