Верховна Рада України
Верховна Рада України Shutterstock

"Слуги" були за відсторонення" – регламентний комітет Ради не підтримав скаргу депутатки Коломойського на Порошенка

Читайте по-русски
Геращенко зауважила: дякую всім адекватним депутатам

Регламентний комітет Верховної Ради розглянув заяву народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк з вимогою відсторонити Петра Порошенка від п'яти пленарних засідань, проте вимогу було відхилено. Про це повідомила співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко у Facebook.

Геращенко написала: "Сьогодні регламентний комітет розглядав заяву депутатки Василевської-Смаглюк з вимогою відсторонити Петра Порошенка від 5 пленарних засідань. Вона заявила, що вважає образливими поради Петра Порошенка "звернутися до лікаря" і що начебто він їй зауважив, що "від неї смердить".

Геращенко зазначила: "Напередодні пані "слуга" виклала відео, де вона бігає за Порошенком кулуарами і повторює "жмурукуобнімаю", хоч авторів цих так званих "плівок" товаришів Деркача і Дубінського зараз звинувачують в держзраді".

"Передісторія ж була наступна. Лідери фракцій зійшлися на погоджувальну, де обговорювали необхідність дотримувати регламенту, повернути годину запитань до уряду, викликати прем'єра на закон про мобілізацію й припинити перешкоджати діяльності нардепів, зокрема міжпарламентській дипломатії. І тут до зали увірвалися "слуги", які почали справжню істерику", – розповіла народна депутатка.

Геращенко зауважила: "Смаглюк стверджує, що ПП вийшовши з погоджувальної, порадив їй лікаря, й це образа, бо "Порошенко – не лікар, а кондитер". Подібна тональність для "слуг" норма, їх висловлювання, знецінення, приниження, постійний мат у сесійній залі".

"Нагадала регламентному, що я неодноразово під час пленарних засідань звертала увагу президії на мат у залі. І було б добре видаляти депутатів за обсценну лексику. Але ж тоді в "слуг" залишиться в залі людей 50", – розповіла народна депутатка. 

Геращенко підсумувала: "Регламентний комітет не підтримав Смаглюк. Дякую всім адекватним депутатам, які там працюють.. Р. S. Всі "слуги" були за відсторонення, звичайно. Це діагноз (Цікаво, чи мене за таку характеристику притягнуть на регламентний?)".

Читайте також: у такі страшні для країни дні парламент має бути на робочому місці – Геращенко.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

 

 

Попередній матеріал
ППО та снаряди доставляють в Україну просто зараз – міністр оборони Швеції
Наступний матеріал
Зникнення та утримання Червінського: адвокати терміново подали заяву до ЄСПЛ
Loading...
Сильні фортифікації – це питання національної безпеки – Ірина Геращенко

Сильні фортифікації – це питання національної безпеки – Ірина Геращенко

Керівництво ПА ОБСЄ вимагає припинити блокування міжнародної діяльності депутатів від опозиції – Геращенко

Керівництво ПА ОБСЄ вимагає припинити блокування міжнародної діяльності депутатів від опозиції – Геращенко

Ми змушені захищати парламентаризм у судах – Ірина Геращенко

Ми змушені захищати парламентаризм у судах – Ірина Геращенко