Юрій Камельчук
Юрій Камельчук Юрій Камельчук / Facebook

"Слуга"-антивакцинатор, який називав коронавірус вигадкою, став доповідачем в ПАРЄ щодо COVID-19

  Читайте по-русски
  Раніше Камельчук називав пандемію COVID-19 – "змовою корпорацій"

  Одіозний народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук, відомий своєю антивакцинаторською позицією і заявами, що коронавірус є "вигаданою хворобою", був обраний спікером на дебатах із проблематики COVID-паспортів на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

  Як сам повідомив у Facebook український парламентарій, його кандидатуру висунула політична група Європейської народної партії.

  "У Страсбурзі мене обрали спікером по тематиці Covid passes and certificates від політичної групи EPP в дебатах на сесії ПАРЄ. Варто зберегти баланс між потребами стримування загроз пандемії, правами людини та можливостями бізнесу, особливо відпочинкового, що актуально особливо влітку", – написав депутат.

  Нагадаємо, що саме Юрій Камельчук у грудні 2020 року в прямому ефірі заявив, що не вірить у ефективність вакцин проти COVID-19, а саму коронавірусну інфекцію – вважає вигаданою хворобою.

  "Абсолютно серйозно заявляю, що я не довіряю жодній вакцині у світі, особливо проти вигаданої хвороби COVID-19", – сказав тоді він.

  Також він називав "пасткою" закупівлі урядами різних країн світу вакцин проти коронавірусу, а пандемію – "змовою корпорацій".

  Пізніше в інтерв'ю Камельчук заявив, що іноземці викачують з України енергію через повій – дізнався він про це із "трактатів з ведичних наук".

  Попередній матеріал
  У Німеччині арештували викритого у шпигунстві російського вченого
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині внаслідок ДТП загинуло двоє людей та ще восьмеро травмовані
  Loading...