Ігор Головань прийшов у ДБР
Ігор Головань прийшов у ДБР "5 канал" / Єва Ніколашвілі

Слідчі ДБР переховуються від отримання повісток до суду – адвокат Порошенка

Читайте по-русски
З його слів, Печерський суд надав слідчім дозвіл вилучити копії таємних документів – але потім ухвали суду зникли з реєстру

Слідчі Державного бюро розслідувань переховуються від отримання повісток про виклик до суду у справі за позовом ексзаступника Адміністрації Януковича Андрія Портнова про захист честі, гідності і ділової репутації. Про це у своєму блозі на УП пише адвокат Ігор Головань.

"Слідчі ДБР Сергєєва, Роженко, Гульченко, Осетрова продовжують переховуватися, а тому мені не вдалося особисто вручити їм повістки про виклик до суду. Довелося здавати до ДБР (вхідні номери NN401-20; 402-20; 403-20; 404-20). Слідчим явно не подобається перспектива відповідати на питання про те, звідки багаторічний друг керівника президентського офісу отримує докладну інформацію про їх діяльність у "справі моряків", – пише Головань.

І додає: "Адже якщо не від слідчих напряму, можливо – від їх свіжозвільненого начальства (Романа Труби – ред.). А це ще веселіше. А тим часом слідчі продовжують скирдувати у "справу моряків" таємну інформацію".

За його словами, днями у Єдиному державному реєстрі судових рішень на добу з'явилися ухвали Печерського суду, якими зазначеним вище слідчим ДБР було надано можливість вилучити копії таємних документів, зокрема "розвідувальні донесення Головного управління розвідки Міністерства оборони України стосовно діяльності військ (сил) збройних сил РФ та прикордонної служби ФСБ РФ...".

"Зараз у реєстрі тих ухвал не знайти, вони незаконно приховані від українського суспільства. А від Портнова і його хазяїв у слідчих ДБР таємниць давно немає", – резюмує адвокат.

Попередній матеріал
Прорив труби біля Ocean Plaza: у лікарні залишаються семеро постраждалих
Наступний матеріал
Урочиста архиєрейська свята літургія УГКЦ – відео
Loading...