Олексій Гончарук
Олексій Гончарук president.gov.ua

Скандальний номер "95 Кварталу": Гончарук вважає, що "кожен має право жартувати, як йому вдається"

  Читайте по-русски
  При цьому, за словами Гончарука, "радіти і сміятися над горем я не вважаю нормальним персонально"

  Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що не хотів би коментувати ситуацію з висміюванням "95 кварталом" пожежі в будинку ексголови НБУ Валерії Гонтаревої.

  При цьому, за словами Гончарука, "радіти і сміятися над горем я не вважаю нормальним персонально", – повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Але я вважаю, в світі дуже багато сатиричних видань, команд, у яких дуже різний стиль, тому оцінювати гумор політику або державному чиновнику – це, на мою думку, поганий тон. У нас демократична держава і кожен має право жартувати, як йому вдається. Я думаю, що якщо це була б якась інша команда, а не команда "95 кварталу", то цей гумор взагалі залишився непоміченим", – зазначив він.

  Прем'єр додав, що правоохоронні органи мають дати оцінку підпалу будинку Гонтаревої.

  Також, за його словами, Володимир Зеленський робить все, щоб разом із правоохоронцями розслідувати цю справу.

  "Я не один раз бачив реакцію президента Зеленського на історію пожежі в будинку пані Гонтаревої. Ця реакція була абсолютно правильна і людська – ніхто не може радіти, що у людини горить будинок… Президент Зеленський точно з цього не сміявся", – зазначив Гончарук.

  Зазначимо, як зауважила журналістка Ірина Ромалійська, артистка "95 кварталу" Олена Кравець в одному зі своїх останніх інтерв'ю розповідала про взаємодію колективу авторів цього гумористичного шоу з президентом України Володимиром Зеленським: "Вова все перевіряє. Він вичитує тексти".

  Нагадаємо, серед офіційних осіб на жарти "Кварталу" відреагували міністр культури та міністр економіки. Володимир Бродянський написав, що йому соромно за академічний український народний хор та вибачився перед Валерією Гонтаревою, а Тимофій Милованов, своєю чергою, наголосив, що такі жарти негативно впливають на інвестиційний клімат в Україні і будуть сприйматися як підтвердження зв'язків між олігархами і владою.

  Участь у номері "Кварталу" національного хору прокоментував керівник Зеновій Корінець. За його словами, ідея номера належала режисерам "Кварталу". Він стверджує, що в якійсь мірі піддався на вмовляння і погодився на участь хору імені Верьовки у скандальному номері.

  Пісню про інцидент виконували співачки Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки та гуморист Євген Кошовий. Зокрема, прозвучали наступні рядки: "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала", "Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича (Ігоря Коломойського – ред.)", "Мораль проста – хата згоріла зі стида", "Люди вогонь побачили – допомагати почали, відра схопили й прибігли, у вогонь соляру плескали".

  Попередній матеріал
  Фурса: "Законопроєкт 1210 – це бажання Коломойського, яке дійсно псує інвестклімат"
  Наступний матеріал
  Гонтарева не виключає, що до скандального номера "95 Кварталу" причетний Коломойський (оновлено)
  Loading...

  "Соромно": міністр культури вибачився перед Гонтаревою за участь хору Верьовки в номері "Кварталу"

  Замахи на Гонтареву: Порошенко пообіцяв винагороду тому, хто зможе знайти причетних

  "Валерія не зламається": Порошенко провідав Гонтареву в Лондоні

  Час.Підсумки тижня з Анною Мірошниченко – відео

  Коломойський сам створив умови для звинувачень – Данилюк прокоментував підпал будинку Гонтаревої

  Гонтареву запросили у Конгрес США, аби обговорити напади на неї