korrespondent.net

Скандального редактора Гужву оголосили в розшук

Прокурори наполягають, що Ігоря Гужву затримають, коли буде встановлено його місцезнаходження

Головного редактора видання "Страна UA" Ігоря Гужву, який на початку року втік до Відня, оголосили в розшук. Таке рішення ухвалили в Шевченківському районному суді Києва, передає "5 канал".

Про таке рішення клопотала прокуратура. Мовляв, підозрюваний ухиляється від слідства.

"Загальний розшук передбачений КПК. Особу, яка ухиляється від слідства, оголошують в розшук. Коли встановлять місцезнаходження, його затримають", – заявив прокурор.

Натомість адвокати запевняли, що їхній підзахисний за кордоном лікується й повернеться до України 20 лютого.

"Я вважаю, що це передчасно. І суду були надані всі довідки про те, що нині він лікується. Тому це рішення передчасне", – каже адвокат Гужви Олена Клименко.

Як відомо, 31 січня 2018 року з'явилася інформація, що Ігор Гужва попросив політичного притулку в Австрії. 6 лютого суд дозволив затримання Ігоря Гужви.

Довідково: Ігорю Гужві закидають здирництво. Начебто він вимагав від нардепа Дмитра Лінька 20 тисяч доларів, погрожуючи оприлюднили компромат. 22 червня торік його та посередника затримали після того, як вони одержали першу частину хабара в десять тисяч доларів. За декілька днів суд заарештував Гужву з можливістю внесення застави, однак її розмір був ушестеро меншим, аніж просили прокурори.

Попередній матеріал
Батальйон "Оплот" на позиції: як погода сприяє вилазкам терористів біля Новотроїцького
Наступний матеріал
Експерти прокоментували законність реадмісії Саакашвілі до Польщі
Loading...