5.ua

Сікорський радить Януковичу подумати, що він казатиме в суді

  Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що колишньому Президенту Україні Віктору Януковичу зараз краще думати про те, що він буде говорити перед судом, замість обвинувачень про порушення опозицією підписаної угоди про врегулювання політичної кризи.

  Про це повідомляє РАР з посиланням на міністра, котрий перебуває з візитом в Ірані, інформує УНІАН.

  ”З тої інформації, яка в мене є, можу сказати, що пан Віктор Янукович сам винен, бо угода передбачала, що за 48 годин буде проголосовано повернення до старої Конституції, що сталося, і те, що цей документ буде підписаний, чого не сталося. І тому Віктор Янукович порушив цю угоду”, - сказав Сікорський.

  ”На його місці переживав би за те, що тепер скаже прокурору та перед судом”, - додав глава МЗС Польщі.

  Сікорський нагадав, що Янукович підписав цю угоду з опозицією, а глави МЗС Польщі, Німеччини та Франції були лише свідками цієї події. Він також зауважив, що представник Росії, де зараз знайшов притулок Янукович, не підписав цього документа.

  ”Не треба було крадькома втікати з країни, то не було би таких наслідків. А перед цим треба було підписати Угоду про асоціацію, а пізніше не стріляти по своїх громадянах”, - додав глава польського МЗС.

  Нагадаємо, Янукович сьогодні на прес-конференції у російському Ростові-на-Дону заявив про порушення опозицією угоди, яка була підписана з ним 21 лютого у Києві за посередництва європейських міністрів.

  Сікорський був одним із трьох міністрів, котрі вели переговори з Януковичем 20-21 лютого разом з главами МЗС Німеччини та Франції.

  Угода, серед іншого, передбачала обмеження повноважень Президента шляхом повернення за 48 годин до Конституції 2004 року, підготовку нової Конституції, формування нового уряду та позачергові вибори Президента до грудня 2014 року.

  Попередній матеріал
  На Вишгородщині з другої спроби обрали нового голову райради
  Наступний матеріал
  Киян застерігають перед релігійним аферистом
  Теги:
  Loading...