patrioty.org.ua

Штайнмаєр звинуватив РФ у підживленні конфлікту на сході України

  Голова німецького МЗС наголосив, що НАТО та Євросоюз вже відреагували на факт сприяння Росії бойовикам

  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що Росія підживлює конфлікт на Сході України. Про це він заявив у Страсбурзі у рамках осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, передає УНІАН.

  "Хто з вас міг уявити собі, що на початку XXI століття європейська країна втратить частину своєї території всупереч міжнародному праву, що ця частина стане результатом анексії з боку іншої держави, що питання війни і миру в українському конфлікті повернеться на порядок денний нашого континенту Європи? Хто міг уявити собі це?" – промовив голова німецького МЗС, відповідаючи на запитання політиків.

  "Що стосується анексії Криму і підживлення Росією конфлікту на сході України, ми відреагували на них в Євросоюзі і на рівні НАТО. І зробили це рішуче", – наголосив Штайнмаєр.

  При цьому він зазначив, що Німеччина у ці непрості часи прийняла головування в ОБСЄ. Крім того, Штайнмаєр нагадав, що в рамках "нормандського формату" Німеччина співпрацює з Францією, Росією та Україною на шляху до політичного рішення для сходу України, як це передбачено у Мінських угодах.

  Як повідомлялося, напередодні голова МЗС України Павло Клімкін заявив, що "Росія веде послідовну війну, щоб фрагментувати Європу".

  Нагадаємо, 12 жовтня у ПАРЄ схвалили дві резолюції щодо України. Перша з них змінила формулювання "конфлікт в Україні" на "російську агресію" в Україні.

  Попередній матеріал
  У школі на Рівненщині стався спалах інфекції: носієм хвороби міг бути персонал
  Наступний матеріал
  Боб Ділан отримає Нобелівську премію з літератури

  Волонтер: Росія використовує загострення на фронті для тиску на владу та світову спільноту

  Клімкін про наміри Кремля: "Росія веде послідовну війну, щоб фрагментувати Європу"

  Експерт: Немає жодного інструментарію, щоб змусити Росію виконати умови щодо Донбасу

  Ар'єв про резолюцію в ПАРЄ: "Конфлікт в Україні" змінили на "російську агресію в Україні"