Семенюк-Самсоненко та Портнов знову обмінялися звинуваченнями

  Триває конфлікт у Фонді державного майна. Валентина Семенюк-Самсоненко та Андрій Портнов знову обмінялися звинуваченнями. Пані Семенюк-Самсоненко заявляє про незаконність позачергового тиражу газети "Відомості приватизації" та сподівається, що правоохоронні органи відреагують на цю ситуацію.
  Валентина Семенюк-Самсоненко: "Все те, що зроблено відносно випуску фальшивої газети, ми зараз з`ясовуємо скільки екземплярів випустили, тому що фальшивка ніяка не може бути пропущена, тим більше, якщо вона випущена не тим накладом, яким положено, відповідно до тих нормативно-правових документів, які встановлені ФДМУ і зареєстровано в Мін`юсті, то тут, звичайно, будем правоохоронні органи проводять розслідування".

  Андрій Портнов у свою чергу заявляє, що викрив аферу щодо зловживання службовим становищем.

  Андрій Портнов: "Мова йде сьогодні про те, щоб відволікти увагу від того, що нове керівництво ФДМУ тільки за декілька днів роботи вскрив найбільшу, безпрецедентну аферу з відмиванням державних коштів на суму 100 мільйонів гривень. За підписом Валентини Петрівни Семенюк, яка спрямувала до державного підприємства "Укртелеком" письмову вимогу вона спрямувала 25 квітня. На протязі тижня заплатити 100 мільйонів гривень дніпропетровському підприємству і укласти контракт на нікому не потрібне обладнання".
  Попередній матеріал
  Художник з мистецької групи Р.Е.П. представляє емоції без облич (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  5 людей загинули внаслідок зіткнення двох суден в Австралії
  Теги:
  Loading...