Художник з мистецької групи Р.Е.П. представляє емоції без облич (РЕПОРТАЖ)

  "Вибухове" мистецтво представляють в Києві. Молодий художник, учасник мистецької групи Р.Е.П. Володимир Кузнєцов показує глядачеві свої чорно-білі полотна - людей без облич, лише їхні емоції.
  У всіх героїв художника Кузнєцова - волосся дибки. Володя малює портрети активних людей. Утім, обличчя у них відсутні - акцент - на зачісці. Вона відображає все - думки, які рояться в голові, крик від страху чи від щастя. Кожен глядач підставляє свою емоцію і бачить свій автопортрет.

  Володимир Кузнєцов, автор: "В якійсь мірі це портрет кожного, в якийсь певний час в кожної людини буває вибух почуттів, емоційний вибух".

  Колись Володимир Кузнєцов малював графіті - тепер кожного героя своїх настінних розписів показує окремо - в галерейному просторі і виключно чорною фарбою по білому полотні. Якщо скласти всі картини докупи - вийде одна історія - спершу хлопець і дівчина знайомляться, потім цілуються, далі жінка виношує дитину, і вкінці - у них повноцінна сім`я.

  Микита Кадан, учасник мистецької групи Р.Е.П.:  "Я сприймаю це як інсталяцію з кількох пласких чорних фігур, я сприймаю це єдиним цілим. Воно волає про те, щоб на нього звернули увагу. І мистецтво воно не завше є наративним - художнику не завше є що сказати і не завше має щось донести. Але завжди він має цю інтонацію - це як крик або стогін, або спів".

  Виставка - цілком у дусі поп-культури - каже директор польського інституту в Києві Єжи Онух. І пророчить цим роботам комерційний успіх.

  Єжи Онух, директор польського інституту в Києві: "І це дуже важливо - важливо, щоб молоде покоління, покоління художників виходило поза чисто художні маніфестації і щоби їхній продукт, живопис, щоб він знайшов своїх клієнтів".

  Серед глядачів - одна молодь. Кажуть - у цих картинах уся енергія стрімкого столичного життя. Сам автор так і назвав виставку - "Розквіт. Золота доба", умовно присвятивши її молодим і енергійним.

  Ольга Петрів, Сергій Азаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.31Мб)
  Попередній матеріал
  На Закарпатті відбуваються змагання "Стежками героїв"
  Наступний матеріал
  Семенюк-Самсоненко та Портнов знову обмінялися звинуваченнями
  Теги:
  Loading...