Семенченко пояснив, які дії бійців на фронті потрібно декриміналізувати

Захисники Батьківщини мають мати право відстоювати свою правоту у суді, не перебуваючи за гратами, вважає депутат

Народний депутат Семен Семенченко в ексклюзивному інтерв'ю для програми "Рандеву" на "5 каналі" розповів про своє бачення амністії для бійців АТО.

Нардеп уточнив: захисники Батьківщини мають мати право відстоювати свою правоту у суді, не перебуваючи за гратами. "Ми вважаємо, що всі ті, хто захищав Батьківщину, повинні мати можливість доводити свою невинуватість на свободі. Я не кажу, що вони повинні бути апріорі виправдані, але вони повинні доводити свою невинуватість на свободі, так само як Костянтин Кулик, військовий прокурор АТО", – заявив Семен Семенченко.

Другу проблему він бачить у відсутності в Україні законів воєнного часу, які б не давали можливості звинувачувати бійців за дії, спрямовані на досягнення перемоги над ворогом, а не для особистого збагачення – наприклад конфіскацію авто для військових цілей, затримання підозрілих чи наявність трофейної зброї. "Потрібно ті злочини, які стали злочинами через ось ці проблеми "війна-мир", через відсутність законів воєнного часу – так зване "віджимання" машин, якщо воно не для особистого збагачення; посадили сепаратистів у підвал, якщо там немає ніяких викупів. І третє – це, напевно, з гранатою його знайшли. Це повинно бути декриміналізоване і підлягати амністії", – вважає нардеп.

Із повною текстовою та відеоверсією розмови із Семеном Семенченком можна ознайомитись за цим посиланням.

Попередній матеріал
Ембарго на російські товари набуло чинності
Наступний матеріал
Порошенко повідомив про майже 100% виконання Мінських угод Україною – подальші кроки за РФ

Семен Семенченко розповів, за що йому соромно – інтерв'ю

Семен Семенченко про політику, Донбас, владу і зрадників

Кожем'якін: Прийнятий Радою законопроект №4255 сприяє амністії учасників АТО

Луценко: Депутати мають амністувати бійців, які у воєнних умовах порушували Кримінальний Кодекс мирного часу