СБУ: Свідчити у справі про розмитення газу Росукренерго будуть усі

  Свідчити у справі про розмитення газу Росукренерго будуть усі. Про це заявив голова СБУ , доповідаючи про затримання екс-голови митниці Анатолія Макаренка.

  "Викличуть всіх осіб, які так чи інакше були причетні до цієї справи, не зважаючи на їхні минулі посадові позиції в уряді чи інших органах, адже державі завдано чималих збитків" - сказав Валерій Хорошковський. За його словами, час і умови допитів посадових осіб визначить слідчий. Пан Хорошковський відкинув звинувачення опозиції у політичних репресіях.

  Брифінг керівника спецслужби супроводжував пікет БЮТівців. Вони заявляють - затримання екс-голови митниці - це тиск СБУ на опозиційних політиків - Юлію Тимошенко і Олександра Турчинова. Їх, як заявив один з лідерів блоку Андрій Кожемякін, можуть викликати на допит уже наступного тижня. Наразі БЮТ збирається оскаржити рішення Печерського райсуду Києва, за яким для Анаролія Макаренко за тримали на 2 місяці.

  Валерій Хорошковський, голова СБУ: "Каждый чиновник должен руководствоваться в первую очередь законом, а не исполнять преступные указания. То, что заявила вчера Юлия Тимошенко, это, конечно, добавляет к доказательной базе – мы ей очень благодарны . Но для того, чтобы не было возможности потом отозвать свои слова, нам необходимо собрать определенные доказательства".

  Андрій Кожем`якін, народний депутат, БЮТ: "Це, перш за все, залякування лідерів опозиції - Юлії Тимошенко і Олександра Турчинова..."

  Напередодні Печерський суд столиці вирішив залишити колишнього митника під вартою на 2 місяці. Саме цей чиновник у 2009у році за вказівкою Юлії Тимошенко розмитнив 11 мільярдів кубометрів газу Росукренерго, завдяки чому уряд його вилучив.

  Попередній матеріал
  ТВі: Нацрада вимагає вимкнення ТВі з ефіру
  Наступний матеріал
  Справа Макаренка: опозиція пікетувала СБУ
  Теги: