zaxid.net

СБУ і Нацрада оновить список заборонених в Україні російських артистів – Нищук

  Міністр культури анонсував, що до "чорного списку" додадуться нові персоналії

  Міністр культури України Євген Нищук заявив, що міжвідомча комісія за участю представників СБУ, Нацради ТБ, представників медіакомпаній веде перегляд списків російських діячів культури, заборонених в Україні. Про це міністр сказав в ефірі каналу "1+1"

  Нищук сказав: "Зараз у нас створена міжвідомча комісія, де за участю представників СБУ, працівників Нацради з питань телебачення і радіомовлення, професіоналів, експертів, представників медіакомпаній, в якій іде перегляд тих списків (російських артистів – Ред.), які ще з тих часів, коли вони "скопом" пішли, де, ви знаєте, спочатку був той, хто підписався, а підписалися... Ну ви знаєте, як там було. Після того можливо він нічого не говорив і їх (списки – Ред.) очевидно необхідно переглядати".

  Дивіться, хто нині перебуває у "чорному списку", за цим посиланням

  Разом з тим Нищук зазначив, що з'явилися нові артисти, які не просто негативно висловлюються щодо України, а становлять певну загрозу для безпеки України як висловлюваннями, так і діями.

  Міністр також заявив, що до цих поспіхом складених списків деякі представники творчої інтелігенції потрапили випадково. Водночас є багато російських артистів, які своїми висловлюваннями і діями дійсно становлять загрозу для України, але не включені до "чорних списків".

  Нищук додав, що в Міністерстві культури є група людей, яка обробляє звернення щодо тих чи інших діячів культури і скеровує ці матеріали в СБУ.

  Попередній матеріал
  Теракт у Парижі сильно вплине на вибори французького президента – Трамп
  Наступний матеріал
  Махінації Мартиненка: НАБУ оприлюднило схему розтрати коштів – інфографіка
  Loading...