5.ua

Рибак хоче прийняти держбюджет цього тижня [відео]

  Такий сценарій розвитку подій, за його словами, можливий, якщо опозиція блокуватиме роботу парламенту. На погоджувальній раді опозиційні лідери озвучили вимоги, після виконання яких готові стати до розгляду державного кошторису. Зокрема, вони знову наполягають на звільненні міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, розформуванні спецпідрозділу «Беркут» і звіту генпрокурора щодо невиконання закону про амністію та звільнення затриманих активістів Євромайдану. Розгляд держбюджету запланований на четвер. До поданого урядом проекту депутати уже виписали близько 3 тисяч поправок.

  Володимир Рибак, голова ВРУ: «Бюджет буде на цій неділі прийнятий. Якщо опозиція чи хто ще буде заважати, то депутати будуть висловлюватись, щоб проголосувати бюджет в цілому. Як не буде другої можливості – бюджет буде прийнятий».

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Вимагаємо завтра, щоб Пшонка прийшов, щоб був відставлений Захарченко. Якщо наші вимоги не будуть почуті, тоді у нас не залишається нічого іншого, як не брати участі в роботі ВРУ. Ми не виключаємо блокування».

  Попередній матеріал
  Приватний літак приземлився за межами смуги в аеропорту "Бориспіль"
  Наступний матеріал
  ПР знову влаштовує «Антимайдан» біля парламенту [відео]