5.ua

ПР знову влаштовує «Антимайдан» біля парламенту [відео]

  Містечко оточили залізними турнікетами, які охороняють внутрішні війська. У центрі табору, який назвали «Площа єднання», встановили сцену – з неї народні депутати від Партії регіонів та активісти звертаються з промовами до мітингарів. Головна вимога до парламенту – терміново ухвалити держбюджет на 2014 рік. Свою акцію оголосили безстроковою. Також мітингарі збираються звертатися до столичної влади з вимогою розблокувати вулиці у середмісті столиці. Якщо цього не станеться – обіцяють самостійно розбирати барикади на Хрещатику.

  Олександр Зінченко, комендант наметового містечка: «Если бюджет не будет принят – то выплат не будет по пенсиям. Не будет повышение зарплат - поэтому мы пришли здесь проявить нашу активную гражданскую позицию».

  Мітингувальник: «Який буде бюджет – самий маленький, самий поганий – но ми должни його получить!»

  Мітингувальник: «Треба сіяти, треба, щоб було і сальце, і ковбаска, і м’ясце, і шматочок хліба – робить треба, а не місяцями стояти і нищити державне майно».

  Мітингувальник: «Надо, шоб не на Майдане сидели - лоботрясы, лодари, а нада работать, и тогда будут деньги и стабильность, а если они там уже два месяца сидят – откуда деньги возьмутся?»

  Попередній матеріал
  Рибак хоче прийняти держбюджет цього тижня [відео]
  Наступний матеріал
  Мінкульт погрожує заборонити УГКЦ за підтримку Майдану [відео]