ПАРЄ
ПАРЄ Facebook / Петро Порошенко

"Russia goodbye по-сербськи": Делегація України в ПАРЄ зірвала черговий план Росії

  Українська делегація поставила таку умову, за якої російські депутати не з'явилися на засіданні

  Українська делегація в ПАРЄ зірвала черговий план Російської Федерації щодо зняття міжнародних санкцій. Про це заявив віце-президент ПАРЄ, представник фракції "Народний фронт" Георгій Логвинський, що перебуває на засіданні юридичного комітету ПАРЄ у Белграді (Сербія).

  "Russia goodbye! по-сербськи. Зірвався черговий план Росії щодо зняття санкцій через діалог і маніпуляції. Сьогоднішні слухання юридичного комітету ПАРЄ за участю депутатів Росії скасовані", – повідомив нардеп на сторінці у Facebook.

  Як стало відомо, сербська колега по ПАРЄ запросила російських депутатів "для обміну думок". Утім, Логвинський зауважив, що це тільки "частина загального плану повернення росіян в ПАРЄ".

  Українська делегація поставила умову, яку підтримав на голосуванні комітет ПАРЄ.

  "Ми "за" лише за умови, якщо запрошені особи не голосували за анексію Криму, не перебувають під санкціями ЄС і не порушували права людини", – відзначив Логвинський і додав, що запрошення саме з такими умовами мали бути відправлені російським колегам. 

  Віце-президент ПАРЄ також додав: "Я розумію, що це дійсно важке завдання – знайти "правильну" людину за такими критеріями в Думі. Через це гості не приїхали, і засідання – або правильніше "російська маніпуляція" – зірвалася".

  Зауважимо, що такий хід подій не задовольнив колегу із Сербії. Зокрема, вона заявила, що "навіть в суді підсудному дають останнє слово, і вона не буде доповідачем, поки не почує дві сторони". 

  "Ми з розумінням поставилися до її проблеми і підкреслили, що готові допомогти в питанні "не буде доповідачем". І в суді ми їм обов'язково надамо останнє слово", – зазначив своєю чергою Логвинський.

   

  Як повідомлялося 15 травня, голови МЗС країн ЄС підтримали продовження санкцій стосовно РФ.

  Попередній матеріал
  МЗС про заяви у ЗМІ: Ватикан не критикував "релігійні законопроекти" й не викликав посла України
  Наступний матеріал
  "Відновити історичну справедливість": коли завершиться слідство щодо геноциду татар 1944
  Loading...