Акція на підтримку Сенцова
Акція на підтримку Сенцова Скріншот відео

Росія вдруге відмовила архієпископу Климентові в помилуванні Сенцова – що вимагають

  У відповіді йдеться, що для початку процедури помилування Сенцов має самостійно звернутися до президента РФ Путіна

  Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент отримав другу відмову на звернення про помилування українського режисера Олега Сенцова, незаконно засудженого в РФ.

  Про це повідомляє "Кримська правозахисна група".

  Зокрема, у відповіді комісії з помилування Ямало-Ненецького автономного округу вказано, що для початку процедури помилування Сенцов має самостійно звернутися до президента РФ Путіна з відповідним проханням у письмовій формі і передати його адміністрації виправної установи.

  "За підсумками розгляду (заяви, вироку і характеристик на ув'язненого – 5.UA) складається висновок про доцільність застосування помилування і передається губернаторові Ямало-Ненецького автономного округу. Губернатор округу на підставі матеріалів і висновку Комісії ухвалює власне рішення і вносить представлення Президенту Російської Федерації про доцільність застосування помилування до даного засудженого", — йдеться в документі комісії.

  Як повідомив архієпископ Климент, він отримав аналогічну відповідь на прохання прискорити розгляд звернення матері Сенцова про помилування сина, яке він відправив 8 серпня до комісії про помилування.

  Нагадаємо, незаконно заґратований український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. 7 серпня адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця. 8 серпня сестра Сенцова отримала від нього лист, у якому українець каже, що "кінець близький, і він це не про звільнення". Зі слів сестри, ув'язнений майже не піднімається з ліжка. 8 серпня його сестра Наталя Каплан повідомила, що стан здоров'я Сенцова катастрофічний.

  Попередній матеріал
  День народження Джамали: чоловік зворушливо привітав дружину – фото
  Наступний матеріал
  Подали апеляцію: Україну не влаштовує рішення СОТ у суперечці з Росією

  Кіномитці та діячі Словаччини закликають РФ звільнити Сенцова

  "Ветер над Лабытнанги": російський поет Орлуша присвятив вірш Сенцову

  Росія відмовилася від переговорів щодо обміну 36 громадян РФ на бранців Кремля – Геращенко

  "Там свої закони": Денісова про загрозу примусового годування Сенцова

  100 днів голодування: як у світі виразили підтримку Сенцову

  "Люди в усьому світі називають твоє ім'я": у Львові влаштували акцію на підтримку Сенцова