thehacktoday.com

Росія припинила кібератаки проти США: американська розвідка пояснила чому

  У розвідувальному відомстві вважають, що офіційні звинувачення у причетності РФ до кібератак сприяють їх послабленню чи взагалі припиненню

  Росія причетна до кібератак проти Сполучених Штатів, і Вашингтон має вагомі докази цього. Про це заявив на прес-конференції у Берліні Барак Обама, 17 листопада.

  Так, він розповів про одну з розмов із Володимиром Путіним, у якій нагадав російському президенту, що між розвідкою та хакерством є різниця. Обама наголосив, що кібератаки неприпустимі, наприклад як втручання у процес виборів.

  Водночас, як повідомив начальник національної розвідки США Джеймс Клеппер, Росія припинила кібератаки, пов’язані із втручанням у вибори у США, після того як адміністрація у Вашингтоні публічно звинуватила Москву в цьому втручанні.

  За словами Клеппера, скидається на те, що попередження про готовність дати відсіч кібератакам та офіційна заява про причетність Москви до цих дій припинили підривну діяльність, зафіксовану напередодні виборів. Як відомо, ще у жовтні віце-президент США Джозеф Байден пообіцяв відповісти на кібератаки з Росії.

  Водночас, у розвідці вважають, що найімовірніше, Росія продовжить кібернетичну й інформаційну війну проти США після недавніх виборів.

  Нагадаємо, раніше президент Болгарії заявив, що РФ намагається розділити та ослабити Європу, зокрема застосовуючи кібератаки.

  Дивіться також: Глава розвідки США заявив, що працюватиме до призначення на посаду Трампа

  Попередній матеріал
  Путінський план "Шатун" з дестабілізації України з тріском провалився – МВС
  Наступний матеріал
  Забезпечення блокпостів на Донеччині: у поліції немає навіть ручних металодетекторів – Аброськін

  РФ намагається розділити та ослабити Європу, зокрема застосовуючи кібератаки – президент Болгарії

  Байден пообіцяв відповісти на кібератаки з Росії

  Білий дім назвав найбільші кіберзагрози: список очолила Росія

  Глава розвідки США заявив, що працюватиме до призначення на посаду Трампа