РНБО розглядає кадрові питання

  Резонансі кадрові рішення готує на своєму сьогоднішньому засіданні Рада Нацбезпеки та оборони України. Напередодні низка вітчизняних видань повідомила, що під час останнього візиту Віктора Януковича до Севастополя були розкритиковані командувач повітряних сил України Іван Руснак та міністр оборони Михайло Єжель.

  Перед зустріччю в Адміністрації президента Голова Міноборони заявив, що спокійно ставиться до моживого рішення РНБО про його звільнення. Прокоментував він це так, цитую, «Я людина,  вихована флотом. А на флоті говорять: чим складнішою є ситуація, тим спокійніший командир». Відкриваючи засідання Ради нацбезпеки, головуючий на ньому Віктор Янукович попередив про  РАДИКАЛЬНІ рішення, які очікують на Міноборони і у сфері кадрів, і фінансування.

  Віктор Янукович, Президент України: "У меня есть ощущение того, что принимать радикальные меры со всех сторон, и по кадровым вопросам, и по финансированию. Я не собираюсь ждать, когда, как говорят, петух прокукарекает. Будем принимать решение сегодня".

  Крім того, Віктор Янукович заявив, що хоче розглянути земельні питання в Криму. Президент стверджує, що місцеві органи влади незаконно роздають ділянки на морському узбережжі.

  Попередній матеріал
  Адвокат: Гриф "секретно" у справі щодо Макаренка - присвоєний незаконно
  Наступний матеріал
  Частину вулиці Мазепи у Києві перейменували на Лаврську
  Теги: