Адвокат: Гриф "секретно" у справі щодо Макаренка - присвоєний незаконно

  Гриф "секретно" у справі щодо екс-голови Держмитслужби Анатолія Макаренка - присвоєний незаконно.

  Про це заявляє захист затриманого. Адвокат Юрій Сухов стверджує, що не має можливості ознайомитися іх матерілами справи. А це - стверджує правник - суперечить кримінально-процесуальному кодексу. Окрім того, слідчі не надали доказів наявності у справі державної таємниці. Натомість в СБУ аргументують присвоєння секретності тим, що справа стостується економіки держави.

  Юрій Сухов, адвокат: "Я вважаю що всі ці дії є якрах певним кроком для того щоб обмежити як макаренко так і дії захисників у збиранні доказів у справі які виправдовують макаренко і можливість ознайомлення справи. Більш того слідчий сказав що якщо ви відмовитись оформляти допуск нам захисникам, то буде прийняте рішення про ваше видалення зі справи".

  Марина Остапенко: "Справа отримала Гриф секретно не через питання газу, а через питання, які стосуються сфери економіки, державної таємниці у сфері економіки і гриф було надано домкументам не експертами СБУ, а експертами відповідних міністерств, власністю яких є ці документи. які стосуються економіки держави".

  Екс-голову Держмитслужби затримали наприкінці червня. Його звинувачують у службовій недбалості при розмитненні 11ти мільярдів кубометрів газу, який компанія Росукрененрго вважає своєю власністю. РУЕ напочатку червня виграла проти НАК Нафтогазу суд у Сткголольмі.

  Попередній матеріал
  Велика Британія вшановує пам`ять загиблих під час терактів у метро Лондона
  Наступний матеріал
  РНБО розглядає кадрові питання
  Теги: