5.ua

РНБО: Російська спецоперація в південно-східних областях України продовжується

  Російська Федерація продовжує загальну операцію у 8 південно-східних областях України, яка була запланована Росією з самого початку, диверсійні групи РФ і надалі перекидаються з метою дестабілізації ситуації, що могла би стати підставою для вторгнення російських військ на територію України. Про це 24 березня повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій на брифінгу.

  Андрій Парубій повідомив також, що кожного дня виявляються і затримуються диверсійні групи, які перекидаються переважно з території Російської Федерації з метою дестабілізації та захоплення державних будівель.

  "Отже загальна операція, яка була запланована з самого початку як швидка дія у 8 південно-східних областях, продовжується. Надалі перекидаються диверсійні групи з ціллю дестабілізації ситуації, які могли би стати підставою для вторгнення російських військ на територію України. Тому для нас найважливішим питанням є зміцнення кордонів на півночі, сході і півдні держави", - підсумував Секретар РНБО.

  Попередній матеріал
  "Київську Пектораль-2013" отримав міністр культури
  Наступний матеріал
  Сенат США проголосував за допомогу Україні та санкції проти Росії
  Теги:
  Loading...