Зображення з твіттер користувача @evgenijevgik

Сенат США проголосував за допомогу Україні та санкції проти Росії

  Сенат США проголосував за надання Україні пакету розширеної допомоги та застосування додаткових санкцій проти Росії. За висловилися 78 сенаторів, 17 - проти.

  Закон S.2124 "Підтримка суверенітету, цілісності, демократії та економічної стабільності України", забезпечує гарантії по кредитах, $150 млн - у вигляді економічної допомоги в Україні, і дозволяє президенту Бараку Обамі накласти додаткові санкції на Росію.

  Як говориться у документі, Обама може запровадити фінансові санкції проти бідь-якого українського чи російського чиновника або членів їх родин, які причетні до корупції, хабарництва, а також до дій, які підривають суверенітет України.

  Також закон гарантує, що Міжнародний валютний фонд має ресурси, щоб допомогти Україні. 

  Одним із пунктів закону сента зобов'язує міністра оборои США щорічно до 2020 року звітувати про військове озброєння Росії, а також про військові та оборонні стратегії російського уряду.

  Також сенат доручив президенту США активізувати зусилля зі співпраці у оборонній галузі між Вашингтоном та країнами Східної Європи, у тому числі, України.

  Як повідомила журналістка "Голосу Америки" Мирослава Ґонґадзе, голосування було особистим. 

  "Голосування відбувається особисто. Сенатори підходять і кажуть - вони за, чи проти",- написала журналістка в своєму twitter.

  Попередній матеріал
  РНБО: Російська спецоперація в південно-східних областях України продовжується
  Наступний матеріал
  Вбито одного з лідерів "Правого Сектору" Олександра Музичка
  Теги:
  Loading...