rnbo.gov.ua

Турчинов: Відповіддю РНБО на криваві провокації окупантів може стати воєнний стан

  Рада нацбезпеки відреагувала на безперервні обстріли з боку ворога і втрати серед бійців АТО

  У разі продовження небезпечного загострення ситуації на сході України, для захисту цілісності нашої країни та безпеки громадян, РНБО може внести до порядку денного питання щодо запровадження воєнного стану. Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, передає прес-служба РНБО.

  За словами посадовця, активні агресивні дії російських окупаційних військ призводять до системного погіршення ситуації на сході нашої країни. "Безперервні обстріли із застосуванням російськими агресорами забороненої Мінськими угодами потужної зброї, сучасних засобів наведення та корекції вогню призводять до значних втрат серед наших військових. За останню добу ми втратили 7 українських військових, 14 – поранено". – підкреслив він і додав, що українські війська "чітко дотримуються Мінських угод та використовують зброю лише у відповідь на криваві провокації російських окупантів".

  Секретар РНБО повідомив: Україна через дипломатичні канали поінформувала своїх західних партнерів щодо цинічного та зухвалого порушення агресором Мінських домовленостей. "У разі продовження цих небезпечних тенденцій, Україна вживатиме всіх необхідних заходів для захисту цілісності нашої країни та безпеки громадян, аж до внесення до порядку денного РНБО питання щодо запровадження воєнного стану", – наголосив Турчинов.

  Попередній матеріал
  Довибори у ВР: ЦВК назвала чьотирьох переможців
  Наступний матеріал
  Біля Золотого родина переселенців підірвалась на розтяжці

  Росія готує наступ на Донбасі – Турчинов

  Турчинов: Росія активізує ще один елемент "гібридної війни" – кібершпіонаж

  Турчинов назвав ймовірну причину загострення ситуації на Донбасі

  Докази участі російських військових у війні на Донбасі є на сайті Кремля – Турчинов