сергій шойгу і владімір путін
сергій шойгу і владімір путін theduran.com

РФ заявила про нарощення "гонки озброєнь": витрати на оборону сягають 22 трильйонів рублів

Уже наступного року на оборону, безпеку і правоохоронну діяльність у РФ планують витратити 30% від бюджету

У Росії заявили про нарощення гонки озброєнь і "підвищення бойових можливостей військ і сил" ЗС РФ. Такі плани озвучив російський міністр оборони Сергій Шойгу, повідомляє "Радіо Свобода" із посиланням на росЗМІ.

Як стало відомо, в Росії розробили нову державну програму озброєнь, яка коштуватиме тамтешньому бюджету 22 трильйони рублів. Програма розрахована на 8 років (до 2027 р.) і передбачає 30% витрати на національну оборону, безпеку і правоохоронну діяльність у РФ (2 трлн 382 млрд рублів) вже наступного року. Ця сума поступово збільшуватиметься.

Зауважимо, що наразі йдеться лише про відкриті рядки бюджету. При цьому, в Міноборони РФ визнають: переважна більшість витрат йтимуть з закритих рядків.

У Департаменті бюджетної політики в сфері державної військової та правоохоронної служби Мінфіну Російської Федерації також заявили, що витрати на оборону і безпеку в найближчі три роки будуть рекордно збільшені. Додатково на ці цілі планується виділити 1,16 трлн рублів. У РФ такі обсяги виділених коштів називають "безпрецендентними".

Найбільша стаття витрат з російського бюджету – силові структури. 2019 року на них витратять в 1,7 рази більше, ніж на підтримку Пенсійного фонду (3,2 трлн рублів), і майже всемеро більше, ніж на розвиток системи освіти (0,8 трлн рублів).

Зауважимо, що в Росії таку "гонку озброєнь" пов'язують з намірами Сполучених Штатів вийти з Договору про скорочення ракет середньої і меншої дальності.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Руки для обіймів, а не для зброї": у США люди вийшли на масові акції протесту – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рівні права для всіх: у Києві відбудеться Український жіночий конгрес
Наступний матеріал
Протести "жовтих жилетів" у Франції: після смерті активістів уряд пішов на поступки
Loading...