Ревізори заявляють про зловживання на 53 млрд грн Урядом Тимошенко

  Генпрокуратура поки що не отримала результатів "вашингтонського" аудиту Уряду Юлії Тимошенко. Про це заявив заступник генпрокурора Віктор Занфіров в інтерв`ю журналу "Профіль". Тим часом, головне Контрольно-ревізійне управління оприлюднило результати свого аудиту. Ним виявлені зловживання на 53 мільярди гривень.

  За словами голови КРУ, Петра Андрєєва, частина коштів були виведені з держбюджету на передвиборну агітацію Тимошенко. 36 мільярдів гривень, отримані від МВФ, пішли не на погашення зовнішнього боргу, а на поточні потреби бюджету. А Держказначейство, не маючи відповідних повноважень, надало Пенсійному фонду позики на суму 42 мільярди гривень. Фінансові зловживання на 10 мільярдів  КРУ виявило і в підконтрольних Уряду банках. Загалом відомство розслідувало 28 справ, 6агатьма із них займалися закордонні аудитори, найняті нинішнім Урядом.  

  Петро Андрєєв: "Первый замглавы казнечейства задержана, глава - в международном розыске. Госрезерв - возбужено более 30 уголовных дел по фактам хищения. 14 человек задержано, 6 в розыске. Аграрный фонд - идет следствие".

  У БЮТі розцінюють аудит дільяності Уряду Юлії Тимошенко як відволікання населення від економічних проблем в країні. В опозиційному уряді голові КРУ Петру Андреєву відповіли копроматом на компромат.

  Сергій Соболєв, голова опозиційного уряду: "Першими своїм рішеннм на посаді голови КРУ в 2006-му році оголосив конкурс міс КРУ, використвши близько мільйона гривень на його проведення. Чи не той пан Андрєєв, дружина якого є засновинком аудиторської компанії, яка проводила аудит держпідприємств на їхні гроші, тих підприємств, які перевіряються КРУ".

  Попередній матеріал
  Шкільна гімнастика, для столичних дітей
  Наступний матеріал
  Ухвалення резолюції Європарламенту щодо ситуації в Україні відклали
  Теги: