5.ua

Регіонали поки не налаштовані вирішити проблему Тимошенко у четвер [відео]

   

  Ще в Європу, чи вже не зовсім? Просте питання: куди рухається Україна і чи змінився її вектор після нових гучних понеділкових заяв? Відповіді – такі ж непрямі, як цей шлях.

  Вадим Колесніченко, народний депутат, ПР: «А цей шлях визначив Бог та історична справедливість».

  Ігор Мірошниченко, народний депутат, «Свобода»: «Це треба запитати в Януковича і його спікерів, які 7 днів на тиждень змінюють свою позицію». (Сміється).

  Інна Богословська, народний депутат, ПР: «Стовідсотково в Європу, можете навіть не сумніватися».

  Вадим Колесніченко, народний депутат, ПР: «Коли представник однієї політфракції на протязі хвилини говорить дві різні думки – це означає клінічні потреби звернутися до лікаря». (Сміється).

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «У мене таке впевнення, що Партія регіонів дуже не хоче в Європу».

  Вадим Колесніченко, народний депутат, ПР: «Побачимо». (Сміється).

  Батьківщинівці – символічні. Вони – у білому.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Ми одягнули це, щоб нагадати Президенту і на словах, і на зображеннях, що треба приймати, Вікторе Федоровичу, рішення. Ну треба! Ну що робить з цим! Мусите!»

  І – зі знаками. Прихопили у залу прапорці – України і ЄС. Та з ними морока: прапорці тяжко кріпляться до робочих місць депутатів. Майстер-класи і міні-наради, як причепити символіку – і до засідання, і під час. Разом почепити два прапорці – проблема: то український не тримається, то європейський випадає.

  Закордонні гості – у ложі, спостерігають і фотографують. Українські парламентарії демонструють себе в усій красі.

  Володимир Рибак, голова ВР: «Шо радуєтеся? Я щаз на сьогодні об’явлю перерву – і питання ні Юлі, ні волі – нічо розглядать не будемо».

  «Будуть!» – вірить попри побачене і почуте польський сенатор Лукаш Абгарович. Тримає кулаки і за волю Тимошенко, і за угоду Україні.

  Лукаш Абгарович, сенатор (Польща): «Я думаю, что ето будет очень тяжелая, но хорошая для Украины неделя. Держу кцюки, как говорится в Польще, за то, чтоб так было! Я думаю, что в четверг пойдет все хорошо...». 

  Та регіонали вже заявляють – жоден із 4-х законопроектів задля вирішення проблеми Тимошенко їх не влаштовує. На результативний четвер, коли розглядатимуть ці законопроекти – не налаштовані.

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: «В результате дискуссии, которая была между руководителями фракций, когда одни настаивают на законопроекте Лабунского, а другие говорят, что этот проект не наберет голосов, я вижу только создание рабочей группы. Другого нет. Ну, или что-то поменяется за день».

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Ми готові голосувати за будь-який законопроект, яки влаштує представників ЄС, щодо звільнення Юлії Тимошенко». 

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Буду вірити до останнього, що Тимошенко буде звільнена, а угода буде підписана. От до останнього, до 12-ї ночі 27-го числа».

  Опозиція запрошує до парламенту у четвер чільників місії Кокса і Кваснєвського, аби надихнути депутатів на рішення.

  Лукаш Абгарович, сенатор (Польща): «Последняя вещь, которую Украине нужно сделать – это развязать проблему Тимошенко. Думаю, что ум победит».

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік і Ян Доброносов, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У чемпіонаті НХЛ – новий лідер
  Наступний матеріал
  Епідемія кору на Рівненщині – більше 500 хворих за 1,5 місяці [відео]
  Теги:
  Loading...