Дмитро Разумков
Дмитро Разумков 5 канал

Разумков знову захворів на COVID-19 – перебуватиме на самоізоляції

  Читайте по-русски
  Політик мав узяти участь у Ялтинській європейській стратегії

  Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що знову захворів на коронавірус. Інформацію оприлюднив у себе на сторінці у Facebook.

  "Якщо вам раптом здавалось, що всі ці тести перед масовими заходами – це невинна формальність чи данина духу часу і насправді їх просять зробити для проформи, то я вас розчарую. Сьогодні, наприклад, такий, на перший погляд, формальний тест перед масовим заходом допоміг виявити хворого, який, сам того не знаючи, міг би заразити кілька сотень поважних гостей. Тест виявив мене", – написав політик.

  Цієї суботи, 11 вересня, він мав узяти участь у Ялтинській європейській стратегії – у дискусії на тему верховенства права в Україні. Тепер доведеться відмовитися від особистої присутності на форумі.

  "На жаль, не зможу відвідати захід особисто, адже для дотримання всіх протиепідемічних вимог сьогодні здав тест на коронавірус. Він виявився позитивним. Дякую організаторам за чітку позицію в питанні протидії пандемії, яка і дозволила виявити хворобу, адже явних симптомів не було. Сподіваюсь, що матиму можливість виступити online", – зазначив Разумков.

  Він також уточнив, що перебуватиме на самоізоляції, тож певний час працюватиме дистанційно.

  Нагадаємо, у МОЗ розповіли, що епідемія коронавірусу в Україні восени може розвиватися за трьома сценаріями.

  Попередній матеріал
  Судову реформу спробують зірвати 13 вересня – ЦПК
  Наступний матеріал
  Байден посилив вимоги щодо вакцинації – стосується 100 млн американців
  Loading...