10-та ОГШБр
10-та ОГШБр Facebook / Петро Порошенко

Разом із волонтерами ми оснастили системою відеоспостереження 10% лінії фронту – Порошенко

  Читайте по-русски
  Мова про понад 40 км території, де кожен день ризикують життям українські воїни

  Завдяки допомозі волонтерів вдалося покрити системою відеоспостереження понад 40 км лінії розмежування на Сході України.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив п'ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко.

  "42 кілометри, 10% протяжності лінії фронту, на яких стоїть 10-та ОГШБр, тепер оснащені системою відеоспостереження і розвідки. Тепер наші хлопці захищені, менше ризикують, переміщуючись під ворожим прицілом. І усе це ми з вами зробили разом", – наголосив Порошенко.

  Він додав: "Ми спільно зібрали більше як 2 млн грн для повного оснащення 10-ї ОГШБр. Попереду ще 10% лінії фронту і наступна бригада, яку ми оснастимо такою ж системою відеоспостереження і розвідки. Продовжимо захищати наших воїнів, боронити українську землю, як ми це робили, починаючи з 2014 року. Волонтери і добровольці в умовах не зовсім ефективних дій влади робитимуть свою справу разом".

  У свою чергу, депутат Київської міської ради, ветеран Російсько-Української війни Олександр Погребиський, який доправив закуплене обладнання на фронт, уточнив на Facebook, що це допомога вже для третього батальйону.

  "А згодом ми, разом з вами, передамо бригадний комплекс, який замикає батальони в єдину систему спостереження, що дозволяє оперативно приймати рішення на всіх рівнях", – написав АТОвець.

  Він підкреслив, що такі комплекси є дуже важливими, адже через тривалу заборону на активну роботу контр-снайперських пар – вони зберігають життя та здоров'я військових.

  "Ця система дозволяє без зайвого наражання на небезпеку вести спостереження за зоною відповідальності того чи іншого підрозділу. Тепер важливою є задача, щоб ми разом з вами продовжили комплектувати наступні 40-50 км лінії фронту", – зазначив Погребиський.

  Радник п'ятого президента Юрій Бірюков на сторінці у Facebook також наголосив на важливості встановленої системи.

  "Проєкт вартістю понад 2 млн грн, проект протяжністю в 42 кілометри, багато цифр, можете самі порахувати "собівартість" на метр. Але це все – це про життя наших військових, які тепер можуть бути більш захищеними, які тепер можуть менше переміщатися під прицілом, які знову відчувають турботу народу", – зауважив він.

  Нагадаємо, як повідомляв 5.UA, Порошенко з волонтерами повністю укомплектували 10-ту бригаду відеоспостереженням.

  Попередній матеріал
  За 13 років НАТО не зробило нічого для членства України в Альянсі – Кулеба
  Наступний матеріал
  Україна ризикує поглибити економічну кризу після підвищення акцизу для бізнесу – аналітик
  Loading...