Рада проголосувала за постанову щодо посилення захисту кордону з Росією

  Верховна Рада підтримала постанову щодо посилення захисту державного кордону (реєстраційний №4048а). За це рішення проголосував 261 народний депутат, пише УНІАН.


  Згідно з повідомленням, не голосували у повному складі фракції КПУ та Партія регіонів.

  Постановою рекомендується Державній прикордонній службі України у місячний термін розширити штат службовців для більш повного охоплення ділянки державного кордону з Російською федерацією.

  Також документом рекомендовано Кабінету міністрів України у місячний термін визначити кількість пунктів пропуску через державний кордон з Росією.

  Відповідно до постанови, пропонується негайно затвердити документи, необхідні для проведення в односторонньому порядку демаркації сухопутної ділянки кордону з Російською федерацією, яка буде обладнана за прикладом зовнішніх кордонів Європейського Союзу.

  Також передбачено негайно ухвалити рішення про призупинення роботи пунктів пропуску через державний кордон та посилити контроль над ділянкою державного кордону з Республікою Молдова в районах межування з невизнаною "Придністровською Молдавською республікою".

  Документом передбачено виділення коштів для впорядкування сухопутної ділянки державного кордону з Російською федерацією, розширення штату Державної прикордонної служби України та реалізації інших вищезгаданих заходів.

  Як повідомлялося, 16 червня Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення доручити уряду здійснити односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону у зв'язку з наявними загрозами національній безпеці.
  Попередній матеріал
  МЗС: Кремль чомусь досі не попросив роз’яснень щодо співу Дещиці під посольством РФ
  Наступний матеріал
  Припинення поставок газу до України підриває довіру до "Газпрому" - Хейг