МЗС: Кремль чомусь досі не попросив роз’яснень щодо співу Дещиці під посольством РФ

  Росія не зверталася за офіційними поясненнями до МЗС України з приводу виконання Андрієм Дещицею вельми популярної пісні про Путіна під посольством Російської федерації.


  Таке заявив речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс. Він пояснив: виконувач обов’язків міністра у суботу прийшов під російське посольство, щоб його захистити – і він його захистив. А спів Дещиці пролунав під час приватної розмови з мітингувальницею. До того ж, хай пісня і недипломатична, але допомогла заспокоїти протестувальників.

  МЗС України у письмовій формі пообіцяло своїм колегам у Росії й надалі захищати російське посольство, а також генеральні консульства в Одесі, Харкові та Львові. Дипустанови тепер під посиленою охороною. Також російській стороні нагадали: у будівлю посольства України в Москві учора теж полетіло кілька фаєрів, і агресивних людей, які там пікетували, ніхто не зупиняв.

  Нагадаємо, сьогодні в.о. міністра зовнішніх справ тепло привітали депутати під час візиту до парламенту, а одна із народних обраниць навіть одягла тематичну футболку із характеристикою Путіна із відомої пісні.
  Попередній матеріал
  Рада ухвалила закон щодо місця перебування та права на освіту переселенців зі Сходу
  Наступний матеріал
  Рада проголосувала за постанову щодо посилення захисту кордону з Росією