КПВВ на Донбасі
КПВВ на Донбасі Держприкордонслужби

Рада продовжила закон про особливий статус ОРДЛО – як відреагувала українська делегація в ТКГ

  Читайте по-русски
  Закон було ухвалено Верховною Радою у вересні 2014-го, він набув чинності 18 жовтня того ж року. Відтоді парламент щорічно подовжує термін його дії

  У вівторок, 15 грудня, Верховна Рада продовжила дію закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей". За відповідне рішення проголосували 304 народних депутати. Ухвалений документ № 4467 передбачає продовження закону про особливий статус ОРДЛО до 31 грудня 2021 року включно.

  У Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі вже відреагували на ухвалення законопроєкту і заявили, що ухвалення законопроєкту сприятиме мирному врегулюванню ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей відповідно до політичних домовленостей.

  "Прийняття законопроєкту як закону сприятиме мирному врегулюванню ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей відповідно до політичних домовленостей", – мовиться в повідомленні.

  Там вважають, що втрата чинності цього закону може призвести до звинувачень з боку РФ у зриві мирного врегулювання та підірвати переговорний процес.

  Довідка. Закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу" було ухвалено Верховною Радою у вересні 2014-го, він набув чинності 18 жовтня того ж року. Відтоді парламент щорічно подовжує термін його дії. За документом, особливий порядок місцевого самоврядування на окупованих РФ територіях Донецької та Луганської областей набуде чинності "після виконання всіх умов, викладених у статті 10 закону, зокрема в частині, що стосується виведення всіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України".

  Як повідомляв 5.UA, Україна заблокувала спробу Росії легітимізувати представників ОРДЛО в ООН

  Попередній матеріал
  "Хто вас лікуватиме, безсмертні ви наші?": лікарка закликає нардепів не ухвалювати Держбюджет через брак коштів на медицину
  Наступний матеріал
  Україна та Туреччина уклали контракт на виробництво корветів та безпілотників
  Loading...

  Блогер Андрій Луганський розповів, що в ОРДЛО критична ситуація з тестуванням на COVID-19

  Голова ОБСЄ заявив, що вирішення конфлікту в Україні має включати окупований Крим

  На підконтрольну Україні територію переведуть 300 ув'язнених з ОРДЛО – Денісова

  У Радбезі ООН засудили спробу Росії узаконити представників ОРДЛО

  Російські бойовики планують почати призов жителів ОРДЛО до окупаційних військ РФ – розвідка

  Донецьк – новий Стокгольм, а в Криму тепер гірше, ніж було в Україні – "Вечір з Яніною Соколовою"