Верховна Рада corruptua.org

Рада не змогла взятися за обрання нового генпрокурора

  Парламентарії мають розглянути законопроекти про зміни вимог до кандидатів на посаду голови ГПУ

  За обрання генерального прокурора так і не змогла взятися Верховна Рада. Перед обідньою перервою парламентарії навіть не змогли внести до порядку денного проект закону про прокуратуру.

  "За" проголосували лише 177 народних депутатів. Це був закон авторства Руслана Князевича і Сергія Алексєєва. Зміни скасовують необхідність отримання юридичної освіти та досвід роботи в галузі права. На думку деяких обранців, це потрібно для того, щоб генпрокурором могли обрати саме Юрія Луценка. Зараз його вважають головним претендентом на посаду. Щоправда, напередодні профільний комітет рекомендував парламенту інший законопроект. Автори документа – Микола Паламарчук та Віктор Развадовський.

  "Я вніс законопроект, який дає змогу Президенту розширити коло осіб, які можуть бути генеральним прокурором і омолодити прокуратуру в тому плані, що можна було назначити туди людину не з системи, яка принесе багато користі і змін. Якщо брати Луценка – то так, він може обіймати цю посаду за цим законом", – зазначив нардеп від БПП Паламарчук.

  Раніше сьогодні єврокомісар з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганесс Ган заявив, що ЄС чекає від України обрання незалежного генпрокурора, який зможе провести необхідні перетворення для реформування ГПУ.

  Попередній матеріал
  На купюрі у $20 з’явиться зображення чорношкірої жінки
  Наступний матеріал
  Касько вийшов із ГПУ після допиту
  Теги:
  Loading...

  ЄС очікує призначення незалежного генпрокурора-реформатора

  Нардеп від "Народного фронту": Чільником ГПУ не обов'язково має бути професійний прокурор

  "Громадський люстраційний комітет": Наразі час "антипрокурорського реформатора, а не прокурора-професіонала"

  У БПП голосуватимуть за Луценка на посаді генпрокурора, однак будуть і ті, хто проти

  Призначення Луценка залежить від того, як він збирається реформувати прокуратуру - нардеп

  5 канал - трансляція наживо