5 канал

Призначення Луценка залежить від того, як він збирається реформувати прокуратуру - нардеп

Насамперед народних депутатів цікавлять не посади, їх цікавить справа, себто проведення реформи, вважає експерт

Народні депутати мають почути концепцію реформування Генеральної прокуратури і прокуратури на місцях. Про це в ефірі "5 каналу" заявив політтехнолог Віктор Уколов.

На запитання, хто буде голосувати за кандидатуру Юрія Луценка на посаду генпрокурора, Уколов відповів, що насамперед важливо, що Луценко запропонує і як він планує реформувати прокуратуру.

"Депутати ще не знають, як вони будуть голосувати. Вони ще мають послухати претендента, вони мають побачити його юридичний диплом, мають почути концепцію реформування Генеральної прокуратури і прокуратури на місцях – це є ключовим. Тому що насамперед народних депутатів цікавлять не посади, я в цьому абсолютно твердо переконаний, їх цікавить справа, а себто – проведення реформи. Тому що якби їх цікавили посади, вони б тоді говорили про кандидатури, але в даному випадку все залежить від того, що він запропонує, як він збирається реформувати прокуратуру. Давайте почекаємо подання і послухаємо його", – зазначив Уколов.

Раніше голова фракції БПП Юрій Луценко заявляв, що готовий стати генеральним прокурором, але не відповідає вимогам законодавства для претендентів на таку посаду. Однак запропоновані Кубівим зміни дозволять екс-голові МВС очолити Генпрокуратуру.

Попередній матеріал
Полозов: Начальник СІЗО запросив українських консулів до Надії, я піду після них
Наступний матеріал
Голова СБУ назвав кількість кадрових військових РФ, що нині воюють на Донбасі
Теги:
Loading...

У "Народному фронті" "дуже активно" обговорили кандидатуру Луценка на посаду генпрокурора

Завтра у Раду знову внесуть законопроект, який дозволить Луценку стати генпрокурором

Луценко: У Президента є не менше чотирьох кандидатур на посаду генпрокурора