socportal.info

Рада хоче дозволити підприємцям працювати без печаток

  Верховна Рада прийняла за основу законопроект, що дає змогу підприємцям не користуватися печатками

  Верховна Рада України має намір скасувати використання печаток юридичними особами та підприємцями. За законопроект №4194 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями" в першому читанні проголосували 235 народних депутатів, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Цей закон пропонує остаточно скасувати використання печаток... Підпис – це те, що можна перевірити, щодо нього можна провести експертизу. Так працюють у всьому світі", – сказав під час обговорення законопроекту голова комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк.

  Законопроект пропонує виключити із законодавства вимогу про обов'язкове використання печаток, незалежно від їх наявності у суб'єктів господарювання, виключається можливість визнання документа (угоди) недійсним (неукладеним, нездійсненим) у зв'язку з відсутністю відбитка печатки. Законопроект також виключає необхідність використання печаток у відносинах суб'єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.

  Відзначимо, що законопроект пропонує ввести адміністративну відповідальність за вимогу державним органом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі.

  Нагадаємо, за даними ДФС, понад 60% підприємців платять зарплати українцям "у конвертах".

  Попередній матеріал
  Мінекології запустило електронну мапу сміттєзвалищ
  Наступний матеріал
  Інтерпол підтвердив арешт Каськіва   

  Масштабний проект: американські підприємці інвестуватимуть у Закарпаття

  Білоус: Є список із близько 40 підприємств, який парламент має розморозити для приватизації

  Великі та середні українські підприємства стали прибутковими

  Данилюк пропонує 5-річні податкові канікули для підприємств малого бізнесу