5.ua

Питання звільнення Фірташа під заставу буде вирішено не раніше 21 березня - ЗМІ

  Питання про звільнення під заставу з попереднього ув`язнення в Австрії Дмитра Фірташа не буде вирішено до 21, а можливо і до 24 березня.

  Про це повідомляє австрійське інформаційне агентство АПА з посиланням на адвокатське бюро Boehmdorfer Schender, що представляє інтереси Фірташа.

  Раніше сьогодні прес-служба земельного суду Відня, що призначена судом застава у розмірі 125 мільйонів євро не надійшла і рішення про випуск Фірташа не може бути прийняте до кінця дня у вівторок.

  Як відомо, суд австрійської федеральної землі Відень постановив 14 березня відкрити справу про екстрадицію затриманого у Відні Фірташа і призначив йому заставу, а також заборону покидати Австрію на час слухань. Розгляд справи про екстрадицію зазвичай займає в Австрії тривалий час, не обмежений законом.

  Фірташ був затриманий в одному з центральних районів Відня Маргаретен ввечері 12 березня за запитом ФБР. Як йдеться в повідомленні відомства, запит на затримання надійшов з США в 2006 році і пов`язаний із звинуваченнями у хабарництві та організації злочинного співтовариства.

  За інф. "УНІАН"

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині волонтерів навчають надавати першу невідкладну допомогу
  Наступний матеріал
  У Криму поховали закатованого кримського татарина – Решата Аметова
  Теги:
  Loading...