5 канал

Заступник голови регламентного комітету пояснив, чому не голосував за арешт Онищенка

Довелося йти на певний компроміс між політичною позицією фракції і професійною етичною позицією правника, заявив нардеп

Під час голосування про надання згоди на затримання і арешт нардепа Онищенка народний депутат від "Народного фронту", перший заступник голови комітету ВР з питань регламенту Павло Пинзеник утримався. Про це він розповів в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе".

"Було три голосування. Під час голосування за надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності я голосував зеленою кнопкою. А під час голосування про надання згоди на затримання і арешт – жовтою, тобто утримався", – зазначив Пинзеник.

"Був висновок регламентного комітету і була висловлена професійна позиція, з точки зору якої подання в частині затримання і арешту, м'яко кажучи, недолугі. Мені довелося йти на певний компроміс між політичною позицією фракції і професійною етичною позицією правника. Добре, що є кнопка посередині між червоною і зеленою", – додав нардеп.

Нагадаємо, сьогодні, 5 липня, Верховна Рада проголосувала за зняття недоторканності та арешт народного депутата Олександра Онищенка. Сам же народний депутат групи "Воля народу" зараз перебуває за межами України.

Попередній матеріал
З 1 жовтня в Україні запрацює програма компенсації вартості ліків – МОЗ
Наступний матеріал
Холодницький про подальшу долю Онищенка і про те, хто наступний у прицілі САП

Голова ВР підписав постанову щодо зняття недоторканності з Онищенка

Рада проголосувала за арешт Онищенка