Крим, Балаклава
Крим, Балаклава Shutterstock

Путін заборонив українцям володіти землею в Криму – у МЗС указ назвали юридично нікчемним

Читайте по-русски
Станом на квітень 2020 року під дію указу підпадало понад 11 тис. ділянок

У більшості районів окупованого Росією Криму набув чинності указ президента країни-окупанта Володимира Путіна, який забороняє "іноземним громадянам" володіти. Заборона стосується і українців, інформують російські ресурси.

Обмеження стосуються 19 муніципальних утворень Криму з 25 – прибережних та прилеглих до України. Серед них, наприклад, Євпаторія, Керч, Ялта, Судак, Феодосія, Судак. Заборона також поширюється на 12 муніципалітетів Севастополя. Не торкнулась заборона земель у Сімферополі, Джанкої, Красноперекопську, Білогірському, Красногвардійському та Первомайському районах.

Станом на квітень 2020 року під дію указу підпадало понад 11 тис. ділянок – переважна більшість з них належали українцям.

У МЗС України рішення Росії про заборону на володіння землею назвали "юридично нікчемним". У коментарі "РБК-Україна" спікер зовнішньополітичного відомства Олег Ніколенко наголосив, що це підніматимуть на рівні Кримської платформи.

Він зауважив, що рішення Путіна цілком йде в руслі російської політики утисків, дискримінації та витіснення українців з тимчасово окупованого півострова.

"Указ президента РФ № 201 юридично нікчемний і не матиме правових наслідків для України. Після відновлення суверенітету нашої держави в Криму порушені права законних власників на земельні ділянки будуть відновлені", – запевнив Ніколенко.

Він також висловив впевненість, що такі дії не залишаться без належної оцінки міжнародної спільноти.

Нагадаємо, напередодні Європа продовжила санкції проти Росії і назвала її стороною конфлікту в Україні.

Попередній матеріал
"Може призвести до деградації інституту сім'ї": Туреччина вийшла зі Стамбульської конвенції
Наступний матеріал
Кремль пропонує заборонити військовим ЗСУ відкривати вогонь у відповідь без наказу
Loading...