5.ua

Путін погрожує країнам Заходу націоналізацією їхнього майна в РФ - Геращенко

  Путін намагається шантажувати країни Євросоюзу націоналізацією їх капіталів в Росії. Таку заяву в ефірі "5 каналу" зробив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

  За його словами, тільки цим можна пояснити не дуже рішучі кроки європейських політиків щодо посилення санкцій проти Москви.

  Антон Геращенко, який нині є ще й обраним народним депутатом від "Народного фронту", повідомив: "Усі європейські дипломати – вони знаходяться на певному шпагаті. З одного боку, вони, як демократи, як прихильники захисту прав людини, розуміють, що в Україні йде війна з Росією. З іншого боку – на них тиснуть їх промисловці та підприємці, які вклали великі гроші в економіку Росії. А Путін уже передав сигнали на Захід, що якщо ви будете далі затискати мої органи в лещата, то я просто зроблю націоналізацію ваших інвестицій. Загальна сума інвестицій Заходу до Росії – 700 мільярдів доларів. І Захід розуміє, що якщо Путін ризикне і піде ва-банк і забере всю їх власність, як це було колись у Венесуелі з Уго Чавесом, то це може бути новий виток економічної кризи. Тому вони ось змушені вести ось таку ось політику – один крок вперед, два кроки назад, потім ще крочок на користь України і два кроки назад".

  Попередній матеріал
  Російсько-терористичні війська завдали іще 40 ударів по українських позиціях
  Наступний матеріал
  Норвегія вважає Україну стратегічним партнером у сфері продовольства