Володимир Омелян
Володимир Омелян 5 канал

Путін, як і Сталін, не любить свій народ так само, як і тих, кого він окуповує – Омелян

Читайте по-русски
За словами ексміністра, історія Другої світової війни спеціально перекручується Росією для того, щоб знову посварити народи

Українцям потрібно зрозуміти одну спільну істину, що історія Другої світової війни спеціально перекручується Росією для того, щоб нас знову посварити. З такою думкою в етері ток-шоу "Прямим текстом із Юрієм Луценком" виступив член центральної ради партії "Європейська солідарність" Володимир Омелян.

"В Брюсселі є дуже гарний музей, який присвячений Першій і Другій світовим війнам. Там є щоденник однієї француженки, яка пише під час окупації: "Я ніколи не зможу пробачити німців за те, що вони зробили з моєю країною". Проходить декілька десятиліть, і ось ці французи, які ніколи не могли пробачити німців, об'єднуються з Німеччиною, створюють Європейський Союз і НАТО і пробачають один одного. Не впевнений, що член ОУН чи військової організації УПА зможе коли-небудь пробачити члена НКВС", – розповів він.

Омелян вважає, що українцям треба зрозуміти одну спільну істину, що історія Другої світової війни спеціально перекручується Росією для того, "щоб нас знову посварити".

"Питання не в тому, що генералісимусом був Сталін. Питання в тому, що Сталін був злочинцем. Путін, як і Сталін, не любить свій народ так само, як і тих, кого він окуповує", – підсумував він.

Попередній матеріал
На кордоні з Україною залишаються десятки тисяч російських солдатів – генсек НАТО
Наступний матеріал
Візит держсекретаря США в Київ – з ким зустрівся Блінкен, про що говорили та чому "5 канал" не пустили в Офіс президента
Loading...