Провал Ради Росія-НАТО: "зближення позицій" щодо України не відбулось

  Першим питанням сьогоднішнього засідання Ради Росія-НАТО стала ситуація в Україні – але ні до чого домовитись не вдалося

  Україна стала першим пунктом, який обговорили учасники засідання Ради Росія-НАТО. Про це повідомив генсек Альянсу Єнс Столтенберг, передає "Інтерфакс-Україна". Результати перемов він окреслив однією фразою: "У нас не було зближення позицій".

  "НАТО стурбована випадками порушення припинення вогню на Україні. Всі сторони, які підписали Мінські угоди, повинні виконувати свої зобов'язання", – заявив генсек.

  За даними УНІАН, важливість українського питання Столтенберг пояснив так: "Це важливо, тому що дії Росії в Україні підривають євроатлантичну безпеку. Союзники та Росія мають глибокі та стійкі розбіжності щодо кризи. Але це була можливість уточнити наші позиції та обмінятися думками щодо кризи в Україні".

  За словами генсека, союзники висловили позицію, яка була зазначена на саміті у Варшаві. "Союзники по НАТО не визнають і ніколи не визнають нелегальну анексію Росією Криму. Ми всі повинні працювати над вирішенням конфлікту на сході України дипломатичним та мирним шляхом. Це дозволить зробити внесок у покращення відносин між НАТО та Росією", – окреслив перспективу посадовець. Столтенберг зазначив: наступне засідання Ради НАТО-Росія відбудеться, але невідомо коли.

  Нагадаємо, 30 червня Росія офіційно погодилася на переговори з НАТО після Варшавського саміту. Майже два роки офіційних зустрічей між представниками Альянсу і Росії не було.

  Попередній матеріал
  Королева Єлизавета призначила Терезу Мей прем'єр-міністром Британії
  Наступний матеріал
  На Вінниччині попрощалися із героєм АТО

  У Міноборони назвали 5 стратегічних цілей допомоги НАТО

  Засідання Ради НАТО-Росія: стало відомо, про що говоритимуть

  Дипломат: Україна повинна публічно заявити про намір стати повноправним членом НАТО

  Чого чекати Україні після саміту: безпрецедентний обсяг допомоги НАТО

  Україна має реформувати оборонну систему до вимог НАТО за три роки – Порошенко

  Під час саміту НАТО контррозвідка перехопила над Варшавою кілька дронів