Проти Магери подали ще один позов [відео]

  Вищий адмінсуд вимагає додаткових документів від ЦВК. Зараз триває розгляд скарги комісії на вердикт київського апеляційного адмінсуду, який визнав протиправними дії членів ЦВК Андрія Магери та Валерія Шелудька.

  А саме - Феміда скасувала реєстрацію Володимира Сацюка, як кандидата у депутати. Окрім того, суд доводить до відома Президента і голови ЦВК, що Магера і Шелудько вчинили протизаконні дії. ЦВК у суді доводить протилежне.

  Сьогодні ж Київський апеляційний суд розглянув інший позов проти Магери. Один із кандидатів у депутати намагався довести факт порушення присяги представником ЦВК. Суд цю заяву відхилив.

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: "Є певний режисер, очевидно, який поставив завдання, що має бути позов до Магери. Між іншим, поки в нас іде розгляд справи в Вищому адміністративному, в тому ж таки Київському апеляційному суді є черговий позов про визнання моїх дій незаконними - теж за надуманими причинами. Я вважаю, що мої дії були правомірними. Більше того, сам позивач не міг зазначити жодну норму закону, яку я порушив. Формулювання нема, як такого. Це голослівне твердження про порушення мною виборчого законодавства".

  Попередній матеріал
  У Вінниці стартував фестиваль пародійного та комедійного кіно [відео]
  Наступний матеріал
  У Словенії впала повітряна куля - щонайменше 4 загиблих
  Теги: