У Вінниці стартував фестиваль пародійного та комедійного кіно [відео]

  У Вінниці стартував фестиваль пародійного та комедійного кіно. Цьогоріч організатори вирішили показати кращі короткометражки просто неба. На одній із центральних площ міста облаштували сцену та розмістили величезний екран.

  Гуморист: "Вчора в Бохониках відкрили новий 3D кінотєатр... Ти де, кінотєатр?!"

  На Вінниціанському кінофестивалі глядачів заряджають позитивними емоціями та незабутніми враженнями. Адже тут демонструють лише комедійні фільми.

  Юрій Постовий - нині ведучий цього фесту, а у минулому його призер - одним із перших отримав конкурсну статуетку "Летючого слона". Хлопець згадує - свою стрічку відправив задля цікавості.

  Юрій Постовий, володар статуетки "Летючий слон": "Фільм був з двох міксів. На той час, здається, "Троя" тільки вийшла і "12 стільців" - старий. Я з 12 стільців брав звук і наложував на "Трою". І вийшов такий собі мікс".

  Цього року учасники змагаються у 4 різних номінаціях. Їх об’єднує єдиний критерій - гумор. Наскільки жарт видався вдалим - журі оцінює через глядачів.

  Євгеній Майданник, координатор Вінниціанського фестивалю: "Оно должно быть смешное – это главное. А уже какими путями - нет, ну естественно, оно должно быть в рамках правил - ну и все".

  100 стрічок  із 12-ти країн світу можна переглянути і в інтернеті, втім - більшість обирає великий екран.

  Глядач: "Я прийшов сюди тому, що я полюбляю кінематограф і досить цікаво подивитись на роботи короткометражних фільмів, на роботи початківців – режисерів".
   
  Глядачка: "Настрій романтичний, привела сюди музика, музика ще нашої молодості".

  Переможців фестивалю нагороджуватимуть у вересні. "Летючих слонів" їм вручатимуть імениті актори театру та кіно.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Марсі відбувся тест-драйв марсохода NASA
  Наступний матеріал
  Проти Магери подали ще один позов [відео]
  Теги: