Богдан у Сен-Тропе
Богдан у Сен-Тропе bihus.info

Пропустив святкування Дня Незалежності: ЗМІ оприлюднили фотографії Богдана з весілля юриста в Сен-Тропе

Читайте по-русски
Святкування проходило у Франції на приватній яхті

У мережі з'явилося фото глави Офісу президента Андрія Богдана на весіллі юриста Андрія Довбенка, через яке Богдан пропустив святкування Дня Незалежності. Весілля святкували в Сен-Тропе, що на півдні Франції. Фото оприлюднив портал Bihus.info.

Журналісти пишуть, що разом з Богданом захід відвідав відомий київський забудовник Андрій Вавриш.

За інформацією Bihus.info, Богдан прибув на весілля 22 серпня, коли молодята влаштовували так зване "пре-паті". А вже третій день святкувань припав на День Незалежності. І доки президент Володимир Зеленський приймав офіційні делегації і був присутній на параді в центрі міста, керівник його Офісу відпочивав на приватній яхті.

За інформацією видання, Андрію Довбенку приписують вплив на кадрові призначення та "вирішення питань", зокрема з державними реєстраторами, у виконавчій службі та з продажем арештованого майна. Крім того, як зазначає "Наші гроші", Довбенко відомий тим, що фігурує в паперах Yanukovychleaks як юрист в організації Сергія Курченка.

Богдан у Сен-Тропе
Богдан у Сен-Тропеbihus.info

Обраниця Довбенка – юристка Анна Огренчук. Кілька тижнів тому її було призначено до комісії з питань правової реформи, куди увійшов ряд наближених до Андрія Богдана людей. За інормацією журналістів, склад комісії затверджений указом Зеленського, а за його формування, судячи з документу, відповідав Богдан.

Як повідомляв 5.UA, раніше ЗМІ повідомляли, що Богдан хоче отримати контроль над "112 Україна" і для цього вже залучили СБУ. 

Попередній матеріал
Росія здійснила запуск балістичних ракет "Булава" і "Синєва" – ЗМІ
Наступний матеріал
Лідери G7 дійшли згоди, що Росію повертати зарано – ЗМІ
Loading...