ілюстративне фото
ілюстративне фото Shutterstock

Проєкт угоди про "відкрите небо" з Україною винесуть на розгляд Ради ЄС для остаточного схвалення

  Читайте по-русски
  Підписання угоди у лютому зірвалося через бюрократичні затримки

  Єврокомісія схвалила оновлений проєкт рішення Ради ЄС про підписання Угоди між Україною, Євросоюзом та його державами-членами про спільний авіапростір, також відому як угода про "відкрите небо". Про це повідомило представництво України в Європейському союзі в Facebook.

  "Наступний крок – внесення проєкту на розгляд Ради ЄС та його остаточне схвалення", - зазначили в представництві.

  Угода сприятиме створенню спільного авіапростору між Україною та ЄС на основі спільних стандартів Євросоюзу в сфері безпеки польотів, управління повітряним рухом та захисту прав споживачів.

  У представництві додали, що завдяки угоді збільшиться кількість авіарейсів, які розширять географію та відкриють нові можливості для громадян та бізнесу.

  "Спільний авіаційний простір Україна-ЄС створить умови для нових комерційних можливостей авіаліній України і держав-членів ЄС, а також сприятиме залученню інвестицій в авіаційну сферу України", – йдеться у повідомленні.

  Підписання Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та Європейським Союзом заплановано на 2021 рік. Вона мала бути підписана 11 лютого, але на початку лютого у Офісі президента заявили, що підписання перенесли через бюрократичні затримки.

  Раніше проблемою для підписання договору, парафованого ще у 2013 році, була суперечка між Британією та Іспанією щодо належності Гібралтара.

   

  Попередній матеріал
  Розбиті двері й розмальовані стіни: у ДУС повідомили, у скільки обійшлося прибирання ОП
  Наступний матеріал
  Зеленський підписав закон про всеукраїнський референдум – що це значить
  Loading...