Брифінг щодо "плівок Деркача"
Брифінг щодо "плівок Деркача" 5 канал

Продовження розслідування "плівок Деркача" погодив Зеленський в інтересах Коломойського – нардепка

Читайте по-русски
Стало відомо, що ДБР замовило експертизу голосів Байдена і Порошенка

Продовження розслідування "плівок Деркача" погодив президент Володимир Зеленський в інтересах олігарха Ігоря Коломойського. Таку заяву зробила народна депутатка від фракції "Європейська солідарність" Марія Іонова під час брифінгу.

Вона зазначила, що за даними видання "Цензор.НЕТ", у Державному бюро розслідувань продовжують розслідування за заявою нардепа Андрія Деркача, якого у США офіційно визнали агентом Кремля. Як свідчать опубліковані документи, йдеться про "ПриватБанк", націоналізацію якого Коломойський намагається оскаржити.

"10 лютого 2021 року, тобто через три місяці після виборів у США і через 20 днів після інавгурації Байдена, ДБР звернулося до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з вимогою провести експертизу голосів п'ятого президента України Порошенка і чинного президента США Байдена", – вказала Іонова.

Вона продовжила: "3 березня в Міністерстві юстиції дали санкції на таку експертизу. Ми розуміємо, що навряд чи в Мін'юсті могли це не узгоджувати із Зеленським. Ба більше, слідчих цікавить експертиза розмови, де начебто Байден вимагав від нібито Порошенка націоналізації "ПриватБанку".

Нардепка наголосила – у такій експертизі проглядається інтерес одіозного олігарха, якому така експертиза необхідна для лондонського суду, де оскаржується націоналізація "ПриватБанку". Вона зауважила, що ДБР давно перебуває на ручному управлінні з ОПУ.

У свою чергу, адвокат Ігор Головань повідомив, що слідчий ДБР Дощенко, причетний до незаконного штурму Музею Гончара, і далі активно співпрацює із Деркачем – ігноруючи санкції США, накладені на того.

"Він плідно співпрацює з багаторічним російським агентом. Якісь додаткові флешки слідчий отримує від Деркача і з цими додатковими флешками він звертається до експертної установи, намагаючись встановити там наявність голосу президента Сполучених Штатів Америки", – констатував юрист.

Він переконаний – є всі ознаки координації російського агента і слідчих бюро, які скоординовано намагаються зруйнувати партнерські та союзницькі відносини США та України.

"Ми бачимо, що жодна санкція всередині нашої країни проти Коломойського не застосована. Скільки вже було засідань РНБО, як уже було проголошено боротьбу з олігархами, але чомусь це не стосується саме Коломойського. Так само Деркач під санкціями, а в нас ці кримінальні справи не відкриті. Ми бачимо, що Зеленський продовжує обирати інтереси Коломойського, а не держави Україна", – резюмувала Іонова.

Попередній матеріал
У лікарні на Дніпропетровщині вже не вистачає лікарів та ліжок для лікування хворих на COVID-19
Наступний матеріал
Незаконне стеження за Віктором Кононенком: нардепи вимагають пояснень від МВС
Loading...