Депутати від "Слуги народу" збираються у ВЦ "Парковий"
Депутати від "Слуги народу" збираються у ВЦ "Парковий" 5 канал

Про що, ймовірно, говоритиме Зеленський із фракцією "Слуги народу" – припущення депутатів

Читайте по-русски
Представники партії розповіли, що сьогодні "вчилися натискати на кнопочки"

Сьогодні народні депутати від партії "Слуга народу" зібралися на зустріч із президентом Володимиром Зеленським. Вона триватиме в закритому режимі у Виставковому центрі "Парковий". Біля будівлі чатує і кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Ім'я прем'єр-міністра, перші законопроекти та можливі побажання від президента новообраним депутатам. Такі теми, ймовірно, обговорюватимуть "Слуги народу" з Володимиром Зеленським. Окремий акцент – на невідкладних законопроектах, зокрема щодо імпічменту та депутатської недоторканності.

Біля виставкового центр "Парковий" зібралось чимало журналістів, яких на засідання не пускають. Достеменно – про що йтиметься під час зібрання, народні депутати не знають, своїми здогадками поділилися зі ЗМІ.

"Є такі чутки, що сьогодні нам запропонують кандидатуру можливу на посаду прем'єр-міністра України. Завтра… Ні, ми ж не будемо порушувати регламент. Ми виконаємо всі дії, яких вимагає регламент – це близько 16 дій. Це створення президії, обрання керівництва ВР, обрання лічильної комісії, наприклад, до якої я входжу", – зазначив новообраний народний депутат Олександр Корнієнко.

Також має бути сформовано депутатські групи та фракції.

"Потім, звичайно, голосування однією постановою всього переліку комітетів, затвердження якісного і кількісного складу комітетів", – зауважив Корнієнко і висловив думку, що це займе 2-3 години.

Також представники партії розповіли, що сьогодні "вчилися натискати на кнопочки" – ознайомлювалися із системою "Рада-3". Кажуть, що система хоч і працює – але вона застаріла та працює повільно.

Попередній матеріал
У Дрогобичі під час обвалу будинку постраждало 5 дітей
Наступний матеріал
"Зараз нас наче відкидають назад": Габібуллаєва вважає, що "Слуга народу" підіграє проросійським силам
Loading...