5.ua

Президенти України та Європейської комісії обговорили дії з імплементації Угоди про асоціацію

  Петро Порошенко, як глава держави повідомив, що під час зустрічі з Президентом Європейської комісії Жозе-Мануелем Баррозу 12 веренся він підняв питання про прискорення прийняття рішення про надання Україні 3-ї хвилі макрофінансової допомоги Європейським Союзом на суму 1 млрд євро.

  Про це інформує офіційне інтернет-представництво Президента України.

  Також співрозмовники обговорили "питання підтримки української економіки та пошуку прийнятного рішення для можливого відтермінування зниження окремих податків для українського ринку".
  "Ми зараз дуже близькі до того, що цей компроміс буде знайдений", - відзначив Президент, висловивши впевненість, що в ці нелегкі часи ЄС і надалі демонструватиме "дуже ефективні механізми підтримки України".

  Петро Порошенко повідомив, що досягнуто домовленість про проведення після ратифікації першого засідання Ради Асоціації - а саме 17 листопада 2014 року.

  Президент також повідомив, що  15 вересня до Києва прибуде місія з перевірки виконання зобов’язань України щодо безвізового режиму. В свою чергу, Жозе-Мануель Баррозу заявив: "Ми розглядаємо перспективу запровадження безвізового режиму для українських громадян для того, щоб громадяни України стали ближче до громадян Європейського Союзу".

  За словами Жозе-Мануеля Баррозу, Європейський Союз також залучений до вирішення проблеми в енергетичній сфері України, і зусилля спрямовані на те, щоб гарантувати чесну ринкову ціну на енергоносії і зробити все необхідне для стабільної енергетичної безпеки України. В найближчі дні має відбутися тристороння зустріч по енергетиці між Україною, ЄС та Росією. Сторони досягли розуміння того, що Україна не має потерпати від ризику нестачі газу взимку. В цьому контексті Жозе-Мануель Баррозу наголосив на "відповідальності країн-членів Європейського Союзу за забезпечення надійного постачання газу до України, в тому числі з боку Польщі, Угорщини та Словакії".

  У зустрічі також взяв участь Єврокомісар з питань розширення та політики сусідства Штефан Фюле.
  Попередній матеріал
  Психологи ДСНС вже надали допомогу майже 55 тис. громадянам зі Сходу України
  Наступний матеріал
  Рятувальники Києва отримали сучасне обладнання для оперативної ліквідації пожеж на АЗС
  Теги:
  Loading...