president.gov.ua

Президент звільнив двох заступників голови СБУ

  Петро Порошенко здійснив кадрові зміни у СБУ

  Президент України Петро Порошенко звільнив Віталія Яловенка і Віктора Трепака з посад заступників голови Служби безпеки України (СБУ). Про це йдеться у відповідних указах, розміщених на сайті глави держави.

  "Звільнити Трепака Віктора Миколайовича з посади першого заступника Голови Служби безпеки України - начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України", - йдеться в одному з документів.

  Раніше Трепак підтвердив інформацію про те, що подав у відставку через "неможливість ефективно боротися з корупцією, поки на чолі ГПУ знаходиться Віктор Шокін".

  Крім того, Порошенко звільнив кількох голів регіональних відомств СБУ: Сергія Ратієва з посади начальника Управління СБУ у Вінницькій області, Вадима Пояркова з посади начальника Управління СБУ в Дніпропетровській області, Анатолія Будовицького з посади начальника Управління СБУ у Хмельницькій області.

  На їх місця президент призначив Сергія Харченка (Хмельницька область), Ігоря Шкурата (Вінницька область), а Вадим Поярков призначений заступником голови СБУ.

  Крім того, Порошенко призначив Сергія Кудінова ректором Національної академії Служби безпеки України, Валентина Безверхого начальником Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення Служби безпеки України.

  Нагадаємо, як інформував 5.ua, Президент України Петро Порошенко призначив Володимира Шандру та Валентина Зайчука своїми радниками. Відповідні укази опубліковано на сайті глави держави.

  Попередній матеріал
  Рейтинг Forbes: Зять Путіна - наймолодший мільярдер Росії
  Наступний матеріал
  Гройсман: Ми беремо на себе зобов'язання протягом місяця напрацювати чіткий план дій уряду
  Теги:
  Loading...

  Президент звільнив двох заступників голови СБУ

  СБУ вирішила вдарити демотиваторами по путінських "тролях"

  На Донеччині СБУшник разом з місцевим криміналітетом погоріли на хабарі

  Контррозвідка СБУ запобігла двом диверсіям проти українських військових

  СБУ виявила майже півмільйона фіктивних переселенців, які отримували соцвиплати

  СБУ затримала продавців бурштину з товаром на півмільйона гривень