Президент Європарламенту: Україна виконала всі умови для безвізового режиму з ЄС

  Петро Порошенко провів телефонну розмову з Мартіном Шульцем

  Україна належним чином виконала всі необхідні умови для лібералізації візового режиму з Європейським Союзом. Про це повідомив Президент Європейського парламенту Мартін Шульц під час телефонної розмови з Президентом України Петром Порошенком, передає прес-служба глави держави.

  "Мартін Шульц підтвердив, що Україна належним чином виконала всі необхідні критерії для запровадження Євросоюзом безвізового режиму для українських громадян. У цьому зв’язку він запевнив, що докладає всіх зусиль для схвалення Європейським Парламентом позитивного рішення вже ближчим часом", – йдеться в повідомленні.

  Сторони узгодили позиції в контексті підготовки до політичних консультацій Україна-ЄС, що відбудуться 27 червня в Брюсселі.

  Президент Європарламенту відзначив прогрес, досягнутий Україною на шляху реформ, зокрема конституційні зміни у сфері правосуддя.

  Крім того, Шульц і Порошенко обговорили ситуацію на Донбасі і підкреслили важливість продовження санкцій проти Росії, які мають діяти, допоки Україна не відновить свій суверенітет над Донбасом і Кримом.

  Нагадаємо, раніше Єврокомісія внесла законодавчі пропозиції до Ради ЄС і Європарламенту щодо скасування для громадян України візового режиму.

  Попередній матеріал
  З’явилися фото з місця обстрілу терористами Зайцевого, де загинув український боєць
  Наступний матеріал
  Міністр інфраструктури: Ми перетворимо "Укравтодор" з великого монстра на невелику сервісну організацію

  Порошенко підписав закон про виділення 3 млрд грн на відновлення Донбасу

  Савченко розповіла деталі зустрічі з Порошенком

  Порошенко зібрав на засідання Нацраду реформ щодо енергоефективності

  Порошенко: Країна-агресор сьогодні стукає до нас у двері – і пропонує купити трохи газу