фото прес-служба Президента України

Президент в Єрусалимі бере участь у церемонії прощання з Шимоном Пересом

Колишнього главу ізраїльської держави поховають на горі ім. Теодора Герцля в місті Єрусалим

Президент Петро Порошенко в Єрусалимі бере участь у офіційній церемонії прощання з лауреатом Нобелівської премії миру, Президентом Держави Ізраїль (2007-2014 рр) Шимоном Пересом.
Президент України висловив співчуття ізраїльському народу у зв’язку зі смертю видатного ізраїльського державного діяча.

"Ми прощаємось з добрим другом України. Шимон Перес – видатна постать у глобальному масштабі, адже він завжди докладав максимальних зусиль для підтримки миру та ставив принципи честі та поваги до людської гідності понад усе! Тому це втрата не лише Ізраїлю, але й усього світу", – наголосив він.

Крім того, у жалобній церемонії також беруть участь глави держав та урядів багатьох держав світу, велика кількість іноземних політиків та державних діячів. Зокрема, присутні Президент США Барак Обама та Державний секретар США Джон Керрі, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, прем’єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл, прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, Президент Польщі Анджей Дуда, Президент Литви Даля Грибаускайте, Президент Європейської Ради Дональд Туск, Принц Чарльз та інші офіційні особи.

/
/
/
/
/
/
/

Додамо, колишнього главу ізраїльської держави поховають на горі ім. Теодора Герцля в місті Єрусалим, де розташований головний національний меморіал Ізраїлю і на якому ховають лідерів країни та людей, які віддали за неї свої життя.

Попередній матеріал
У "ЛНР" "загубились" семеро так званих правоохоронців - Тимчук
Наступний матеріал
Аваков не виключає самопідпалу будівлі телеканалу "Інтер"

В Умань прибула група ізраїльських поліцейських для охорони порядку

В'ятрович щодо заяви ізраїльського президента: Радянські міфи мають великий вплив на формування суспільної думки у цій країні

Зустріч Президента України та Президента Держави Ізраїль з представниками ЗМІ - відео

Палестинський юнак вбив 13-річну ізраїльську дівчинку поки та спала